WYDARZENIA PROJEKTY O FUNDACJI KONTAKT KROCHMAL TV

2012-06-09

MIĘDZY DŹWIĘKAMI – WARSZTATY TWÓRCZEJ PRACY Z DŹWIĘKIEM

Zapraszamy dzieci początkujące oraz grające, w wieku ok. 10-15 lat. Podczas warsztatów stworzymy wraz z młodymi muzykami kompletny utwór od podstaw. Działanie zespołowe będzie świetną okazją do zapoznania się z różnymi technikami komponowania utworu, improwizacji, pracy z innymi muzykami. Będziemy skupiać się na słuchaniu, graniu, wspólnej komunikacji w zespole. Nauczymy się podstawowych pojęć dotyczących rytmiki, dynamiki, harmonii, które pomogą nam w stworzeniu utworu. Użyjemy gitary, basu, perkusji,  głosów, oraz wybranych przez naszych uczestników instrumentów - zabawek, przedmiotów wydających ciekawe dźwięki.  Na koniec nagramy efekty naszej pracy.

Warsztaty zaczynają się 9 - 10 czerwca i odbywają się w przez trzy kolejne weekendy (zakończenie 1 lipca).

By otrzymać szczegółowe informacje, zgłosić się na warsztaty, lub zadać nam pytanie, prosimy o kontakt na adres e-mail: warsztatymiedzydzwiekami@gmail.com


Natasza Ptakova - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Brała udział w wielu projektach muzycznych, a obecnie poszerza horyzonty wraz z poznańskim zespołem Skeng, gdzie oddaje całą swą muzyczną duszę. Entuzjastka barwnych i wpadających w kontrowersję idei. 

Robert Wojciechowski –  na gitarze gra od trzynastego roku życia. Zawsze marzył o byciu muzykiem, o tym, aby żyć i pracować z muzyką. Jego ulubione gatunki muzyczne to: blues, funk, r&b, jazz, rock. W tej chwili uczestniczy w wielu projektach, m.in. z zespołami Stormy Monday, Taurus, formacją Muffins oraz jest w trakcie realizacji solowej płyty akustycznej gdzie oprócz grania również śpiewa.

Marcel Gawinecki  - gitarzysta, basista, od niemal 10 lat zajmuje się muzyką, doskonalił swoją grę na różnych warsztatach, m.in. ISJA w Krakowie. Na co dzień gra w poznańskim The Spire, ponadto zajmuje się solową działalnością, w której muzyką psychodeliczną miesza z rockiem, jazzem czy ambientem.

Maciej Kędziora – perkusista, improwizator, twórca muzyki elektronicznej. Na perkusji gra od 13 roku życia, muzykę za pomocą komputera zaczął tworzyć dwa lata później. Jako perkusista udziela się w zespołach takich jak The Spire, Posoka, Muffins.