WYDARZENIA PROJEKTY O FUNDACJI KONTAKT KROCHMAL TV

2015-05-31

Pokaz pracy warsztatowej

Pokaz pracy warsztatowej dzieci z zespołem Downa.

31.05.2015, g.12.00

Wstęp wolny

Rezerwacja miejsc na pokaz warsztatowy: agata.podemska@interia.pl

Celem warsztatów było rozwijanie artystycznego potencjału dzieci z zespołem Downa, ich sprawności fizycznej, a także (dzięki pracy zespołowej) umiejętności komunikacyjnych i społecznych.

PROWADZENIE WARSZTATÓW: BARBARA PRĄDZYŃSKA

Barbara Prądzyńska – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. W latach 90. aktorka Teatru Biuro Podróży, stażystka Derevo Laboratorium i School on Wheels teatru Derevo. Od 2001 r. prowadzi działalność teatralną, artystyczną i społeczną w Meksyku pod nazwą Canoa oraz realizuje społeczno-artystyczne projekty w ramach Trenprojekt. Prowadzi warsztaty i realizuje projekty edukacyjne w Polsce, Europie i Ameryce Łacińskiej. Przez kilka lat związana była z Teatrem Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu. Wykładowczyni w Art of Voice Studio, w Studium Teatralnym STA w Poznaniu. Zaangażowana w pracę społeczną (teatr z osobami niepełnosprawnymi, dziećmi z rodzin zastępczych, dziećmi w szpitalach, więźniami, mniejszościami etnicznymi - przede wszystkim z Indianami w Meksyku i Romami w Polsce).


Miejsce: Mały Dom Kultury, ul Zamkowa ¾, Poznań ///
Terminy: od 7 marca do 31 maja ///
Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury ///

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU MIASTA POZNANIA ORAZ ZE ŚRODKÓW MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO W RAMACH PROJEKTU "PERFORMANSE WSPÓLNE"

KURATORKI PROJEKTU: AGATA PODEMSKA / PAULINA SKORUPSKA