WYDARZENIA PROJEKTY O FUNDACJI KONTAKT KROCHMAL TV

2016-04-09

Soniamiki

support: Mari Mono
Klub Dragon (MDK)
godzina: 20:00
 
bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)
online: https://www.biletomat.pl/koncerty/soniamiki-3612/
 
w ramach All in Poznań
 
Soniamiki, to multi utalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory w Niemczech dwie płyty. Kolejny krążek, za który tym razem odpowiedzialny jest Warner Music Poland, ukaże się 8 kwietnia 2016 roku. 
Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. 
Soniamiki występowała do tej pory na największych polskich scenach, m. in. na Opener’rze czy Męskim Graniu. Miała także możliwość zaprezentowania swojej twórczości teksańskim hipsterom podczas UTOPIAfest oraz słuchaczom kultowego niemieckiego Radio Einz w Berlinie. 
 
Polska trasa koncertowa promująca płytę FEDERICO oraz występy na polskich i zagranicznych festiwalach planowane są na 2016 rok. 
 
Zosia jest absolwentką filmu animowanego na poznański ASP. Poza muzyką, pisze opowieści, którymi chętnie dzieli się ze słuchaczami podczas koncertów. Artystka traktuje piosenki jako format łączący film ze sztuką opowiadania historii.