WYDARZENIA PROJEKTY O FUNDACJI KONTAKT KROCHMAL TV

2016-05-07

Warsztaty językowe dla dzieci

Warsztaty językowe Mr Melody- przygoda językowa z muzyką dla dzieci od 2-4 lat.
07.05.2016, g.11.00
Mały Dom Kultury
Wstęp wolny.
 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 570866094 lub a.stankiewicz369@gmail.com
 
Jak uczymy?
 
Wyjątkowy i starannie uporządkowany program nauki języka angielskiego dla przedszkolaków (2-4 lata) z wykorzystaniem elementów muzyki. Dzieci nie tylko uczą się angielskiego, ale też poznają nowe instrumenty i uczą się zabawy w grupie.
Oryginalna muzyka, pochwały nauczycieli za każdą podjętą próbę mówienia po angielsku, piosenki budujące słownictwo, dynamika i ruch, oryginalne pomoce wizualne, pacynki, gry akcji i native speaker– to wszystko czyni nas liderami w edukacji językowej poprzez zabawę.
 
Metoda Mr Melody
 
Metoda Mr Melody jest prosta i naturalna. Łączymy elastycznie:
Metodę bezpośrednią – Mówimy do dzieci wyłącznie po angielsku. Dzięki temu dzieci uczą się postrzegać i poznawać świat właśnie w języku angielskim.
Metodę Uczenia się Całym Sobą – poprzez użycie muzyki aktywizujemy wszystkie zmysły, a także zaspokojamy naturalną potrzebę ruchu dziecka. Dzieci słuchają nauczyciela, obserwują gesty, które wykonuje próbując odgadnąć sens wypowiedzi, naśladują zachowania nauczyciela, aż w końcu samodzielnie mówią, jednocześnie bawiąc się.
Zajęcia prowadzi native speaker aby Twoje dziecko od pierwszego dnia rozpoczęcia nauki, naśladowało dobry akcent i prawidłową wymowę.
 
Mr Melody
 
Zajęcia prowadzi Irlandczyk Mr Melody (na co dzień tata dwójki chłopców, muzyk z 20 letnim stażem i wykwalifikowany nauczyciel TEFL). Przy pomocy swojego pomocnika- pacynki Mr Melody Junior wprowadza dzieci w świat języka angielskiego poprzez wykorzystanie muzyki. Mr Melody Junior jest sercem i duszą naszych zajęć. Jest bardzo przyjazny i aktywnie uczestniczy we wszystkich lekcjach. Na początku każdej sesji, z zadowoleniem wita wszystkie dzieci. W trakcie zajęć śpiewa, tańczy, udaje kota, małpę, a czasem nawet czajnik! Czasami bawi się z dziećmi w chowanego, innym razem zasypia i wówczas potrzebuje pomocy wszystkich dzieci, aby się obudzić. Czasami jest nieśmiały i trzeba go zachęcić do przyłączenia się do zabawy. Ale Mr Melody Junior zawsze żegna się z dziećmi piosenką i wesołym słowem.