WYDARZENIA PROJEKTY O FUNDACJI KONTAKT KROCHMAL TV

2017-03-11

Ralph Kaminski & MBBITW

W związku z ogromnym zainteresowaniem koncert zostaje przeniesiony do Sceny na Piętrze (ul. Masztalarska 8). Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują ważność. Odbiór biletów kolekcjonerskich będzie dostępny w dniu koncertu od godziny 19:00.

W ramach All in Poznań.

11 marca

Klub Dragon

godzina: 20:00

 

bilety: 

20 zł (http://allinpoznan.8merch.com/ralp_kaminski_11_03_dragon-id11098) bilety do odbioru w dniu koncertu w Klubie Dragon

25 zł (w dniu koncertu)

 

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

 

Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

 

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka. 

 

Ralph Kaminski ma za sobą występ podczas festiwalu w Opolu, gdzie razem z zespołem My Best Band in the World został zaproszony do przedstawienia swojego autorskiego materiału na scenie alternatywnej. Artysta dzielił scenę z takimi gwiazdami jak Mela Koteluk, Kasia Nosowska czy Pablopavo.

 

Album m o r z e to zapis ważnych momentów, jak i emocji, które im towarzyszyły. Ralph Kaminski w swoim debiutanckim wydawnictwie skupił się na budowaniu spójnej i przemyślanej narracji, dzięki której możemy bliżej poznać artystę.Artystyczny pop, bo tak sam Kaminski określa swoją twórczość, przeplata się z motywami zaczerpniętymi z muzyki filmowej. Instrumenty klasyczne, skrzypce, wiolonczela i pianino zostały połączone z gitarą akustyczną, basem, perkusją a nawet moogiem. Bezbłędny wokal, obecne w większości utworów chórki, przemyślana i dopracowana w każdym calu warstwa liryczna, to tylko niektóre z elementów sprawiających, że debiutanckie wydawnictwo artysty można nazwać jednym z ciekawszych debiutów tej jesieni.

 

Na płycie znajduje się 12 utworów, od których nie sposób się oderwać. Sesje nagraniowe odbywały się w Gdańsku, Warszawie, Borkach Serockich oraz w Brwinowie. Teksty utworów zostały napisane przez Ralpha Kaminskiego a za mastering odpowiedzialny jest Andrzej Izdebski (Iziphonics Studio). 

 

Podobno

https://www.youtube.com/watch?v=RzHd0lgNszU

 

Zawsze

https://www.youtube.com/watch?v=LmhgYmHEQEA

 

Meybick Song

https://www.youtube.com/watch?v=T3oDHkMOIbw